کد خبر : 486 ۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۱:۳۹ ]
چاپ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تلاش در جهت تحقق فرامین رهبری در نامگذاری امسال

رهبر معظم انقلاب اسلامی هر سال را به یک نام مزیّن می نمایند و از ما انتظار دارند در جهت برآورده شدن آن هدف و محور اصلی سال ، تلاش وافر نمائیم . امسال رهبر معظم انقلاب ،  تنها مسئولین را مورد خطاب نداستند . بلکه مردم و آحاد جامعه را مورد خطاب خویش دانستند […]

رهبر معظم انقلاب اسلامی هر سال را به یک نام مزیّن می نمایند و از ما انتظار دارند در جهت برآورده شدن آن هدف و محور اصلی سال ، تلاش وافر نمائیم . امسال رهبر معظم انقلاب ،  تنها مسئولین را مورد خطاب نداستند . بلکه مردم و آحاد جامعه را مورد خطاب خویش دانستند .

ایشان اظهار داشتند :

شعار امسال، هم خطاب به مسئولین است، هم خطاب به مردم است. شعار امسال [حمایت از] کالای ایرانی است. کالای ایرانی یعنی محصول نهایی کار و سرمایه و فعّالیّت اقتصادی و ذهن و ابتکار و همه‌چیز. سرمایه‌گذار با سرمایه‌ی خود، کارگر با کار خود، طرّاح با ذهن خود و با دانش خود، اینها همه تلاش میکنند و محصول [کار آنها] میشود کالای ایرانی. بنابراین چیز باعظمتی است، چیز بسیار مهمّی است؛ این را بایستی حمایت کرد. در حمایت از این کالای ایرانی -که محصول تلاش فعّالان اقتصادی و فعّالان کارگری و سرمایه‌گذاران و برنامه‌ریزان و طرّاحان و مانند اینها است- هم مردم نقش دارند به‌عنوان تولید‌کننده‌ی کالای ایرانی، هم مردم نقش دارند به‌عنوان مصرف‌کننده‌ی کالای ایرانی؛ هم باید تولید کنند، هم باید مصرف کنند؛ هم باید در تولید تلاش کنند -که حالا عرض میکنم کارهایی را که باید انجام بگیرد- هم باید در مصرف مراقبت بکنند که کالای ایرانی مصرف کنند؛ و این هم یک وظایفی را بر عهده‌ی مردم و بر عهده‌ی مسئولین دولت قرار میدهد؛ مخاطب این شعار، هم مردمند، هم مسئولانند. خب چه‌جوری حمایت بکنیم؟ این حمایت اوّلاً به‌‌صورت افزایش تولید [است] که به‌عهده‌ی مسئولین دولتی است -برنامه‌ریزی کنند- و همچنین به‌عهده‌ی خود مردم تا تولید داخلی افزایش پیدا کند.

 

انشالله بتوانیم در جهت برآورده شدن مهمترین هدف امسال ، تلاش و همت بالایی کنیم .

ارسال دیدگاه

آخرین دیدگاه‌ها
    بایگانی شمسی